fotowoltaika dla rolnikaPanele fotowoltaiczne to instalacja, dzięki której pozyskiwać można energię z odnawialnego źródła jakim jest słońce. Energia ta wykorzystywana  jest w domach, przedsiębiorstwach a także gospodarstwach rolnych. Wytworzona energia, która nie jest zużyta od razu, powoduje nadwyżkę prądu, którą można odsprzedać do sieci energetycznej. Fotowoltaika jest coraz bardziej popularną inwestycją, która z roku na roku przynosić będzie coraz większe oszczędności.

Jakie korzyści daje fotowoltaika dla rolnika?

Oprócz wcześniej wspomnianych oszczędności, fotowoltaika dla rolnika daje również pewnego rodzaju zabezpieczenie na przyszłość i dużą niezależność energetyczną. Produkowana energia przeznaczana jest na własne potrzeby i zapewnia uniezależnienie się od coraz wyższych cen prądu. Fotowoltaika dla rolnika to także zagospodarowanie niewykorzystywanych dotąd powierzchni, na przykład dachów oraz dbanie o środowisko. Dzięki korzystaniu z odnawialnego źródła energii, czyli promieniowania słonecznego, zmniejsza się negatywny wpływ na otoczenie. Dodatkowo, dzięki inwestycji w fotowoltaikę, hodowcy lub rolnicy mają prawo do skorzystania z ulgi inwestycyjnej oraz obniżyć swój podatek rolny.

Archilion – fotowoltaika dla rolnika

Jesteśmy firmą działającą w branży fotowoltaicznej od 15 lat. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i wiedza pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym z etapów realizacji instalacji. Począwszy od niezbędnego audytu i projektowania, poprzez analizy, skończywszy na montażu i serwisie. Do realizacji projektów fotowoltaiki dla rolników wykorzystujemy sprawdzone, solidne materiały i urządzenia od największych na rynku producentów.

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą instalacji fotowoltaiki dla rolników oraz do obejrzenia dotychczasowych realizacji. Siedziba naszej firmy znajduje się w Piasecznie, jednak projekty wykonujemy na terenie całej Polski. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.