Nie ma dwóch takich samych projektów. Dostosowujemy nasze usługi i zespoły do twoich celów projektu i budżetu, zapewniając najwyższy poziom usług w najbardziej efektywny sposób. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub zadzwoń jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na pytania których szukasz. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Przed instalacją PV

Działamy długofalowo, zapewniając najlepszą ofertę na rynku. Wykonamy dla Ciebie i Twojej firmy bezpłatny audyt oraz projekt instalacji fotowoltaicznej. Sprawdź najczęstsze pytania przed instalacją!

Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chciałby produkować darmową energię ze słońca. Z powodzeniem realizujemy projektu dla:

  • Osób indywidualnych, domów jednorodzinnych wolno stojących i szeregowych,
  • Dla prywatnych firm i biznesu,
  • Dla rolników i farm,
  • Dla inwestorów,
  • Dla Gmin i instytucji państwowych,
  • Dla instytucji publicznych takich jak: szpitale, straż pożarna, policja, HoReCa, i wiele więcej.

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy / mail / telefon. Wejdź w zakładkę “kontakt” i wypełnij formularz.

Tak! Audyt OZE od Archilion jest całkowicie darmowy. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów. Poniżej lista działań za które u nas nie zapłacisz:

  • Profesjonalny Audyt OZE.
  • Projekt Instalacji PV dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Pomoc w złożeniu dokumentów do zakładu energetycznego.
  • Dokumenty do programu “Mój Prąd”.

Koszt instalacji fotowoltaicznej jest uzależniony od wielu czynników, takich jak: moc instalacji pv, metraż nieruchomości, zużycie energii, rachunek za prąd i nie tylko. Nasz zespół przygotowuje indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wystarczy skontaktować się z nami i podać podstawowe informacje.

Tak! Ale nie martw się, to my wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Dostarczymy wszystkie wymagane dokumenty do Twojego zakładu energetycznego. Dodatkowo dostarczymy również dokumenty do rządowego programu “Mój Prąd”. Otrzymasz 5.000 zł dofinansowania do Twojej instalacji PV.

Program “Mój Prąd” polega na dofinansowaniu instalacji PV o mocy 2-10 kW. Dofinansowanie w formie dotacji obejmuje do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia, ale nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

Poniżej znajdziesz więcej przydatnych informacji na temat programu “Mój Prąd”.

Po instalacji PV

Dostosowujemy nasze usługi i zespoły do twoich celów projektu i budżetu, zapewniając najwyższy poziom usług w najbardziej efektywny sposób.

Nasze panele fotowoltaiczne należą do klasy premium dlatego możemy się pochwalić tym że, pracować będą przez co najmniej 40-50 lat a nawet dłużej. Jednakże w razie jakichkolwiek problemów z instalacją fotowoltaiczną, posiadamy aż 35 wyszkolonych ekip montażowych oraz 10 zespołów serwisantów na terenie całego kraju. Dzięki temu nasi specjaliści w porę dotrą do Ciebie i sprawnie naprawią instalację.

Oczywiście, masz do tego pełne prawo! Jako zespół z 15 letnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań aby Twoja instalacja działała poprawnie i jak najdłużej. Nie często ale  zdarza się taka sytuacja, warunki odstąpienia od umowy są opisane w regulaminie zawarcia umowy na montaż instalacji fotowoltaicznej.

W każdej chwili możesz zdecydować się na powiększenie swojej instalacji fotowoltaicznej, np, w sytuacji gdy Twoje zapotrzebowania na prąd się zwiększyły. Skontaktuj się z nami, cenimy sobie naszych klientów i uzgodnimy nowe warunki instalacji! Możesz również liczyć na dodatkowe rabaty.

O nas

Zobacz kim jesteśmy, co robimy, jaka jest nasza misja i dlaczego warto nas wybrać!

Jesteśmy liderem w branży OZE z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy ponad 1345 projektów instalacji fotowoltaicznych.Działamy w oparciu o najbardziej efektywne i dopasowane do Twoich potrzeb usługi. Zapewniamy nasze usługi klientom indywidualnym, biznesowym, instytucjom państwowym i publicznym. Cechuje nas ciekawość i innowacja, dlatego jako zespół dbamy o szkolenia i wdrażanie nowych technologii. Jesteśmy otwarci na każdy projekt i nowe wyzwania.

Naszą misją jest wdrażanie solidnych, efektywnych i bezpiecznych instalacji fotowoltaicznych dla osób indywidualnych, biznesu i wiele więcej. Mamy innowacyjne i kreatywne podejście do pracy, nie umknie nam żaden szczegół. Dbajmy o środowisko, dbajmy o naszych najbliższych. Produkujmy darmową energię ze słońca!

Cenimy sobie jakość i profesjonalizm, dlatego nasza kadra to osoby z doświadczeniem oraz odpowiednio przeszkolone. Nasz zespół cyklicznie przechodzi dodatkowe szkolenia. Certyfikujemy naszych pracowników i dbamy aby byli odpowiednio przeszkoleni do zadań im powierzonych.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych metod oraz asortymentu. 15 lat pracy na rynku pozwoliło nam na obranie odpowiednich procesów w projektowaniu, analizie, montażu oraz serwisie instalacji fotowoltaicznych. Nasz asortyment to produkty klasy premium, współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku, zapewniając najlepszą ofertę w stosunku do jakości prowadzonych usług.